Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki.

EKSKLUZYWNA KOLEKCJA WANIEN WOLNOSTOJĄCYCH


Łazienka to często miejsce relaksu, spokoju i wyciszenia po dniu pełnym zgiełku i hałasu.  


W ofercie POOLSPA dostępne są nowoczesne i luksusowe modele wanien - Deep, Mood i Tuscan. Wanny wykonane z gładkiego i ciepłego w dotyku materiału, ręcznie wykończone i dopieszczone w każdym calu będą ozdobą waszego salony kąpielowego.


Seria wanien wolnostojących z konglomeratu jest niezwykle odporna na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, a także na działania promieni słonecznych. Idealnie gładka i nieporowata powierzchnia pozwala z łatwością utrzymać wanny w czystości.


Dzięki charakterystycznym cechom materiału, z którego zostały wykonane, wanny stanowią jednolitą bryłę co pozwala uniknąć łączeń między poszczególnymi elementami, zastosować zintegrowany system przelewowy, a także w łatwy sposób zlikwidować drobne uszkodzenia powstałe w wyniku codziennego użytkowania.

Kolekcja wanien wolnostojących doskonale utrzymuje temperaturę wody zapewniając tym samym dłuższe chwile głębokiego relaksu.


Wolnostojące wanny POOLSPA dostępne są w kolorze białym o satynowym wykończeniu.


Do wanien dostępne są miękkie poduszki żelowe zwiększające komfort kąpieli. Polecamy również kolekcje baterii wolnostojących z naszej oferty.


Wanny POOLSPA to gwarancja idealnego wyrobu przez długie lata.