Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz określić warunki dostępu w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Umywalki POOLSPA wykonane są z materiału Solid Surface tj. specjalnej mieszanki minerałów połączonych z wysokiej jakości żywicą. Materiał ten cechuje się doskonałymi właściwościami mechanicznymi, chemicznymi i antybakteryjnymi, dlatego umywalki wykonane z Solid Surface sprawdzą się w pensjonatach, hotelach, centrach handlowych, czy w ośrodkach sportowo-rekreacyjnych, gdzie codzienna pielęgnacja szczególnie naraża je na działanie środków chemicznych.


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom projektantów, architektów oraz inwestorów, z którymi współpracujemy na całym świecie, oferta umywalek POOLSPA została znacznie poszerzona.  Dowolna długość blatu, blenda przednia i boczne dostępne w dwóch wysokościach, blenda tylna chroniąca ścianę – to tylko niektóre udogodnienia jakie się pojawiły. Dodatkowo umywalki z dostępnej oferty cechują się bezspoinowym łączeniem poszczególnych elementów, szerokim wyborem dostępnych niecek (wielkość i rozmiar), czy możliwością przygotowania już na etapie produkcyjnym gotowych otworów pod baterię, ręcznik lub dozownik na mydło.


W przypadku mechanicznego uszkodzenia powierzchni umywalki, użytkownik lub dedykowany serwisant może w łatwy sposób przywrócić produkt do pierwotnego wyglądu. Odlewany materiał Solid Surface cechuje wyjątkowa łatwość regeneracji.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SOLID SURFACE?


DOWOLNA DŁUGOŚĆ BLATU

Umywalki POOLSPA cechują się możliwością bezspoinowych łączeń poszczególnych elementów, dlatego istnieje możliwość przygotować dowolnej długość blatu dopasowując umywalkę do projektowanej przestrzeni.


MOŻLIWOŚĆ DOCINANIA NA MIEJSCU

Jedną z właściwości materiału Solid surface jest jego łatwa obróbka umożliwiając tym samym  samodzielne docięcie produktu w miejscu wykonywania montażu.


BLENDA PRZEDNIA I BOCZNA W 2-CH ROZMIARACH

Blenda boczna i przednia dostępne są w 2ch wysokościach – 15 i 30 cm.


NOWOŚĆ – BLENDA TYLNA

Wiemy, jak ważna jest ochrona ściany przed zachlapaniem – dlatego wprowadziliśmy możliwość zainstalowania blendy tylniej.


ANTYBAKTERYJNY

Solid Surface jest nieporowaty i pozbawiony widoczych łączeń co zapobiega rozwojowi bakterii. Ponadto został opracowany zgodnie z normą DIN EN ISO 846. Jest nietoksyczny, dzięki czemu można go używać w pomieszczeniach łazienkowych i innych miejscach mających kontakt z wodą.


PRODUKT ZGODNY Z NORMAMI

 Materiał przyjazny dla środowiska i całkowicie podlegający recyklingowi. Solid Surface jest produkowany zgodnie z międzynarodowymi normami: EN: 31, PN-EN 274-2, EN 14688: 2015-09. Ograniczenie odpadów i energii podczas procesu produkcji pozwala nam chronić środowisko. Możliwość odnowienia powierzchni wydłuża trwałość produktu i pozwala zminimalizować częstotliwość niepotrzebnej wymiany produktu.